Верифікований профіль
1
Місяць на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
203
Останній візит на сайт
3 дні тому

Продаж квартир (5)

  • Domus
    66 500 $
    1 218 $/м²

    Михайлівська вул., (Будинок 1)

    1 кімната
    55 / 30 / 11 м²
    поверх 16 з 20
    2018 рік побудови
    3 дні тому
    Продаю 2-к квартиру в ЖК «Михайлівське містечко»! З ремонтом та меблями! Розташування в самому центрі Одеси, на Молдаванці, на вулиці Михайлівській. 16 поверх, площа — 54,6 м². Безготівковий розрахунок, можна під державні програми. Право власності понад 3 роки. У квартирі виконано сучасний стильний ремонт із якісних матеріалів. Світла, затишна. Простора кухня-вітальня з виходом на балкон. Спальна кімната з місткою гардеробною. Квартира знаходиться у сучасному ЖК в історичній «Молдованці». Вдале місце розташування. Максимальна близькість до центру. За кілька кроків від головної транспортної артерії Одеси — вул. Балківської. Це дозволяє швидко дістатися будь-якої точки міста та за його межі. П...
    Рієлтор
  • Domus
    228 800 $
    2 000 $/м²

    Італійський бульв., 1г

    4 кімнати
    114 / 57 / 16 м²
    поверх 14 з 15
    2023 рік побудови
    3 дні тому
    Продам 4-кімнатну квартиру в ЖК «50-та Перлина»! Італійський бульвар! 14-й поверх Загальна площа: 114,4 м² Панорамні вікна. Закрита територія. Все для вашого комфортного життя. Чудова інфраструктура (продуктові магазини, неподалік «Нова Пошта», кафе, ресторани, «Привоз», парк Перемоги, стадіон «Спартак», зручна транспортна розв'язка). Поруч розташовані вулиці: Пантелеймонівська, Ямчинського, Французький бульвар, Леонтовича, Ясна. Телефонуйте! Дізнайтеся першими про найвигідніші пропозиції нерухомості в Одесі! Підпишіться на наш телеграм Domus — нерухомість Одеси
    Рієлтор
  • Domus
    84 000 $
    1 050 $/м²

    Олексія Вадатурського вул. (Маршала Малиновського), 18

    2 кімнати
    80 / 29 / 18 м²
    поверх 3 з 12
    2020 рік побудови
    3 дні тому
    Терміново продам 2-кімнатну квартиру на Малиновського! ЖК "Малинки", Черемушки! Будинок зданий! 3-й поверх Загальна площа: 80 м² Правильне планування, панорамні вікна, можливе перепланування за рахунок великої лоджії. Дуже теплий будинок. Будинок нового формату, зелений двір із фонтаном, охорона 24/7, парковка, ліфти, генератор на будинок підключений. У квартирі встановлено газовий котел Bosch. Дізнайтеся першими про найвигідніші пропозиції нерухомості в Одесі! Підпишіться або зателефонуйте у Telegram Domus — нерухомість Одеси
    Рієлтор
  • Domus
    57 000 $
    938 $/м²

    Академіка Філатова вул., 2 к1

    єОселя єВідновлення Південний-Захід ЖК Manhattan
    2 кімнати
    61 / 35 / 18 м²
    поверх 17 з 24
    2021 рік побудови
    3 дні тому
    Продам 2-кімн. ЖК «Манхеттен»! Толбухіна/Філатова! Будинок зданий! Manhattan, Манхеттен! 17-й поверх Загальна площа: 60,8 м² Квартира з балконом, гардеробною та двома виходами води / стоками каналізації, що значно розширює можливості довільного планування. У будинку є автономне опалення, 3 ліфти, генератор на комунікації. Без ремонту, стан від забудовника зі стяжкою та встановленим лічильником тепла. Також у вартість входить дизайн-проєкт під студію. Балкон + два великі вікна виходять на схід з краєвидом на центр Одеси, Аркадію та море на горизонті. Одне панорамне вікно на північ. Є пожежна сигналізація, відеоспостереження, охорона, консьєрж та багато іншого. На поверх піднімається пасажирсь...
    Рієлтор
  • Domus
    150 000 $
    1 591 $/м²

    Разумовська вул., 10/12

    2 кімнати
    94 / 31 / 37 м²
    поверх 17 з 20
    2010 рік побудови
    3 дні тому
    Продам 2-кімнатну квартиру. вул. Розумовська, 10/12 ЖК «Садиба Розумовського» Площа: 94,3 кв.м. Сучасний, дорогий ремонт + меблі + техніка. Двосторонній планування, тепла.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: